Den 1. "aktualizace" 18h

13. dubna 2008 v 10:47 | Bridge |  Day by Day

Začínáme

jídlo: jogurt 3% s 3 lžícemi granka; merunková Emco kaše, drůbeží maso a kolínka; chleba s pomazánk.máslem a kakao (=ze špatné nálady); chleba s máslem a medem (njn, ještě že jen jeden)
sport: 45minut venku na kole, odpo: 30 minut kroužení, posilování bříška a rukou, 2h tanečních

Začít jíst zdravěji a necpast se sladkostmi je fakt těžký a i když většina
lidí, co to dokázala říká, že když někdo něco doopravdy chce, tak to dokáže...není to zas tak lehké - bolí to, musíme si odepírat věci, které nám chutnají...right? Jsme kvůli tomu ve stresu...atd atd...
No, já ...jako asi tak každý už začínám po 150tý, nejlépe když jsem zrovna dojedla tabulku čokolády :-)) To je tělo uspokojený, namlsaný a nám připadá, že teď to zvládneme....no, kdyby to bylo takhle easy...to be se mi skákalo ...

"Čím míně jíte, tím pomalejší je metabolismus" - což je super "motivace" k hubnutí, right? :D njn, tak co se dá dělat....začneme to brát pozitivněji, ne?....
Ale tak, řekli jsme, že začneme dneska a jak to dneska probíhá?

7:30 vstávám a mám děsnou chuť si dát něco dobrého, jestli si totiž nic dobrého nedám, tak nebudu přeci schopná dělat nic .... nic.... nebudu se soustředit POMOOOOC jak chci jíst (sladký)...kouknu do ledničky....NIC!!! zase nic, nikdo nebyl nakupovat....beru si 3% bílý jogurt a dám si do toho 3 lžíce granka (alespon nějaký cukr!!!)
8:00 vyrážím na kolo s hafanem....docela teplo a když vyjíždím mega kopec napadá mě (vždyt budu mít nohy jak kulturista a sesedám z kola a vyjdu kopec pěšky...)
8:45 přijela jsem domu....a v původním plánu jsem měla jít ještě posilovat bříško atd..."he, to se mi fakt nechce...zase se převlíkat, měnit boty, spocené tričko a kalhoty...a nebudu po pokojit pobíhat jak kretén a nebo kroužit obručí...."fuck")
9:30 mám hroznou chut na nějaké jídlo (nemáme ani rohlík)...co si proboha dám? Štrachám po spíži a poslední záchranou se mi stává meruňková instantní ovesná kaše....
11:45 Haha.....zase řeším něco nepříjemného a dostávám hlad (chutě?)...takže jsem si šla ohřát maso drůbeží s kolínkama (již bylo připravené) jako zákusek mám kakao - musím...protože nemám moc, vůbec, dobrou náladu...- ne nedám si ho!!!! dám si místo toha čaj a hotovo!!!!
13:30-14:20 no hrozně jsem se nudila a nechtělo se mi dělat úkoly do školy a nejraději bych si sedla k filmu a dala nějakou dobrotu - a tak jsem si procházela thinspiration jak mi poradila Ivka (když má na něco chut koukne se na obrázek s nějakou štíhlou babou)...a přešla mě tak docela chuť....když jsem se pak podívala na to svoje bříško:D takže jsem si zacvičila, osprchovala a můžu se vrhnout na učení :-))
15:00 jo jasně vrhnout se na učení....tak k tomu je hodně daleko...mezi tím jsem se stačila rafnout totiž s mamkou....great....takže další přísu zbytečných kalorii ve formě chleba s pomazánkovým máslem a kakao
17:50 jo...takže chleba s máslem a medem - můžu být ráda, že byl jen jeden :D ale večer jdu do tanečních...tak snad to trochu vyhopskám :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bluemary Bluemary | Web | 14. dubna 2008 v 8:37 | Reagovat

:)))))))))))))  tak přesně tohle jsem potřebovala.. to jak si dokážeš ze sebe dělat legraci - tentorkát to zvládneme... musíme!!!!!! souhlas?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama